Sipariş Sistemi Nasıl Çalışır

1Siparişiniz eksiksiz bize ulaştırırsınız.
2Siparişiniz üretilir
3Kalite kontrolünden sonra teslim edilir.

Her türlü soru görüş ve önerileriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz info@onelli.com . Teşekkür ederiz.

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma  8:00 - 18:00
Cumartesi - 8:00 - 17:00
Pazar Günleri Kapalı!

Kullanacı Oluştur

*

*

*

*

*

*

Şifrenizi mi unuttunuz?

*

Web Sitemize Hos Geldiniz 

Misyonumuz

  • Kalite
  • İşçilik
  • Zamında Teslim
  • Sorunsuz Alışveriş

 

Onelli Cam, 2003 yılında sektöre girmiş ve aynı yıl sektördeki gelişmeleri değerlendirerek cam işleme tesisini kurmuştur.
Onelli Cam,teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek, Isıcam üretimi için tam donanımlı bir ısıcam üretim hattı ve tam otomatik cam kesme makineleri ile sektördeki yerini almıştır.
Yaklaşık 10 yıldır, kalite anlayışından ödün vermeyen çizgisi ile cam satışına devam eden Onelli Cam, sektördeki farklı alanlara yönelik olarak da üretime başlamıştır. 2003 yılında tam otomatik cam işleme makinelerini de bünyesine katarak, mobilya ve dekorasyon sektörüne yönelik ürünler ağırlıklı olmak üzere ürün yelpazesini genişletmiştir.
Onelli Cam, günümüzde; float cam, float ayna gibi temel ürünlerden, parapet ve cephe kaplama camlarına, özel nitelikli konut camlarından dekoratif camlara, cam tuğla ve parkelere, cam kapılara, güvenlik camlarından temperli ve kontra saldırı ünitelerine kadar çok farklı ürün gruplarının satışını gerçekleştirmektedir. Onelli Cam, her biri konusunda uzman, deneyimli teknik ve idari personeli, uluslararası alandaki teknolojik gelişmelere paralel olarak sürekli yenilenen makine parkuru ile dinamik yapısını geliştirerek, gelecekte de sektördeki prestijini sürdürmeyi ve sektörde bir marka haline gelmeyi hedeflemektedir.
Onelli Cam 750 m2'lik kapalı alana sahip fabrikasında, uzman personeli ve bakımlı makina parkuruyla her türlü cam imalatını başarıyla gerçekleştirmektedir. Onelli Cam, teknik altyapısı ve çağdaş üretim anlayışı ile cam işlemeden Isıcam üretimine kadar cam üretimindeki tüm aşamaları kendi bünyesinde gerçekleştirmekte ve tüm birimlerde bilgisayar kontrollü makinalar kullanılmaktadır.
Donanımlı teknik altyapısı, titiz çalışma ilkeleri ve çağdaş üretim koşullarına sahip olan Onelli Cam; üretim planlamadan nakliye ve montaja kadar tüm birimlerinde kalitesini korumakta ve bu konudaki kararlılığı ile dünya standartlarıyla buluşmaktadır.

Neden Biz ?

  • İşini bilen tecrübeli personeli ve güler yüzü sayesinde
  • 2003 Yılından bu yana geçen süredeki kendimizi geliştirmemiz ve deneyimimiz sayesinde.
  • Kaliteli ürünlerle daha iyi bir hizmet anlayışı
  • İşimizi zamanında teslim etmenin bilincinde oluşumuzdur. 

Kalite asla bir tesadüf değil, daima akıllı bir gayretin sonucudur. 

John Ruskin - Bilgin Sözü

Güvenlik Camları

Temperleme işlemi yatay hat üzerinde camın dış yüzeylerine basınç gerilimi, cam ortasına ise dolaylı bir çekme gerilimi kazandırmak için ısıtma ve soğutma aşamalarını içerir. Tam temperli cam işlemsiz cama göre yaklaşık 5 kat dayanıklı olup; kırıldığı zaman zar büyüklüğünde parçalarak yaralanma riskini azalttığından güvenlik camı olarak kullanıma uygundur.
Farklı soğutma aşamaları kullanarak cama yarı temperleme işlemi de uygulanmaktadır.Yarı temperli cam işlemsiz cama göre yaklaşık 2 kat dayanıklı olup, güvenlik camı sınıfına girmemektedir.
Temper işleminden sonra camlara kesim, delik delme, kenar ve yüzey işlemi yapılamaz (kumlama hariç).
Yalnızca bazı bakış açıları ve ışık koşullarında fark edilebilen "temperleme izleri" ile "kamburluk" ve "dönüklük" toleransları içinde kalmak kaydıyla ortaya çıkan devamı için tıkla

Lamine Camlar 

Lamine cam üretimimiz renkli veya renksiz özel bağlayıcı polivinil butiral (PVB) veyaİonaplast (Sentry Glas) tabakalar yardımıyla iki veya daha fazla cam plakanın ısı ve basınç altında birleştirilmesi ile yapılmaktadır.Kırılma halinde parçaları yerinde tutarak yaralanma risklerini azaltan lamine camlar EN14449 standartında üretilmekte ve bu özelliği nedeniyle güvenlik camı olarak kabul edilmektedir. Lamine cam, bir taraftan diğer tarafa istenmeyen geçişleri önlemesi (EN12600) veya geciktirmesi açısından da (EN356) doğru bir seçimdir.Bundan dolayı kullanım alanlarında vitrin camları, eğimli veya başüstü camlamalarda kullanılan çiftcam ünitelerinin iç camları için standart ve tipik bir çözümdür. Lamine cam düşük UV geçirgenliği ile eşyaların doğal renklerinin daha uzun süre korunması açısından da yararlıdır. PVB tabakalı lamine cam UV geçirgenlik tablosu aşağıdadır. UV geçirgenliğinin istendiği uygulamalar için bu geçirgenliğe sahip PVB veya Sentry Glas tabakalar temini mümkündür. 

Pane 3 Content

Donec semper vestibulum dapibus. Integer et sollicitudin metus. Vivamus at nisi turpis. Phasellus vel tellus id felis cursus hendrerit. Suspendisse et arcu felis, ac gravida turpis. Suspendisse potenti. Ut porta rhoncus ligula, sed fringilla felis feugiat eget. In non purus quis elit iaculis tincidunt. Donec at ultrices est.

Pane 4 Content

Phasellus eget justo lacus. Vivamus pharetra ullamcorper massa, nec ultricies metus gravida egestas. Duis congue viverra arcu, ac aliquet turpis rutrum a. Donec semper vestibulum dapibus. Integer et sollicitudin metus. Vivamus at nisi turpis.

Pane 5 Content

Donec semper vestibulum dapibus. Integer et sollicitudin metus. Vivamus at nisi turpis. Phasellus vel tellus id felis cursus hendrerit. Suspendisse et arcu felis, ac gravida turpis. Suspendisse potenti. Ut porta rhoncus ligula, sed fringilla felis feugiat eget. In non purus quis elit iaculis tincidunt. Donec at ultrices est.

STATS

150+

Bitmiş Projeler

250000+

Toplam mt 2 Cam Satışı
 

14000+

Çalıştığımız Saatlar Toplamı

120+

Arge Deneyimlerimiz

3 Adımda üretim ve teslim şeması

Şirketimiz 6 sigma ve Kaizeni kendi bünyesinde yürüterek buna uygun kalite ve hizmet anlayışı 3 adıma indirmiştir. 

Daha Fazla Bilgi İçin+

Satış & Planlama

Satış & Planlama

Firmamıza gelen siparişler, uygun zaman diliminde üretilmek için planlanır.

Üretim & Test Aşaması

Üretim & Test Aşaması

Planlanan ürünler üretim bantlarında üretilir , ve gerekli testler yapılır

teslim & Montaj

teslim & Montaj

Testleri bitmiş ürünler alıcılarına teslim edilir, yada montaj için yola çıkar

TOP

THEME OPTIONS

Header type:
Theme Colors:
Color suggestions *
THEME
* May not have full accuracy!